Rezerwacja wizyt 3.57

Starostwo Powiatowe
Mikołaja Reja 13, 32-400 Myślenice
Tel.: 12 2749 740, http://www.myslenicki.pl

 Aby zarezerwować wizytę, należy wybrać odpowiednią grupę spraw, miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "Rezerwuj" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

Prosimy rezerwować wizytę do każdej z grup osobno. W razie konieczności załatwienia Państwa spraw w różnych grupach (np. A i B) prosimy o wykonanie rezerwacji dla każdej osobno.

W wybranym dniu, co najmniej 10 minut przed umówioną wizytą, należy pobrać bilet wpisując numer identyfikacyjny (otrzymają go Państwo drogą mailową po ukończeniu procesu rezerwacji) na klawiaturze automatu biletowego.
W grupie A można zarejestrować maksymalnie 2 pojazdy. Dla większej ilości pojazdów niż 2 rezerwacja terminu nie jest dostępna.
Nieodebranie biletu przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji.

Obok grup spraw widnieją odnośniki Informacje szczegółowe do opisu sposobu załatwiania poszczegónych spraw.
Mieszkańców gminy Siepraw dokonujących wymiany dowodu rejestracyjnego z powodu wprowadzenia nazw ulic, prosimy o rezerwowanie wizyt w grupie "Wydawanie dowodów rejestracyjnych".
Prosimy również o zabranie ze sobą karty pojazdu, jeżeli była wydana oraz potwierdzenia złożenia wniosku o zmianę dowodu osobistego.
Wybierz grupę